Hakkımızda

2013 yılında kurulan Saydam İletişim yeni kurulan bir şirket olmasına karşın sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir yapının kurumsallaşmış bir uzantısı olarak ortaya çıkmıştır. Yaklaşık 1999 yılından bu yana sektörde bir çok ilke imza atmış, bir çok büyük projede yer almış deneyimli bir kadro tarafından müşterilerine daha iyi ve kurumsal çözümler sağlayabilmek için kurulmuş bir şirkettir.

Şirketimizin öncelikli hedefi sektörde uzun yıllar kalıcı olmak, güven sağlamak, en son teknolojiyi müşterilerine sunmaktır. Özellikle "IP TELEFON", zayıf akım teknolojileri, altyapı çözümleri konusunda sektörde söz sahibi olan ve işletmelere özel çözümler sunmayı hedefleyen bir dünya şirketi olmak için çalışmaktadır.

Saydam İletişim, tasarımı, kurulumu, yapılandırması, özelleştirmesi ve geniş bayi ağı ile IP tabanlı iletişim çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Hosted Santral, Sanal Santral, Bulut Santral, VoIP donanımları, TDM uygulamaları, donanımsal ve yazılımsal santral çözümleri üretmektedir.

Ölçeklenebilir iletişim projeleri ve uzak ofis entegrasyonlarıyla enterprise iletişim sistemleri kurulumları sağlanmaktadır. Mobilite, stabilite ve iletişim özgürlüğü sunan profesyonel donanımlarla bir şirketin ihtiyacı olan tüm iletişim altyapısı güvenle sunulmaktadır.